Mocna grupa Ekoartu na zawołanie...Wielkopolskie Dni Ochrony Środowiska w Ogrodzie Botanicznym w Poznaniu. Tradycyjnie przygotowaliśmy niewielką wystawę prac naszych twórców oraz poprowadziliśmy dwa konkursy dla dzieci: Kredorysowanie i Speed Art.
Oba cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Bardzo dziękujemy wszystkim: Organizatorom – UAM, Ogrodowi Botanicznemu i Centrum Promocji Ekorozwoju w osobie p. Jacka Zatońskiego. Ale przede wszystkim rodzicom i dzieciom, które wzięły udział w obu konkursach,one stworzyły piękne prace. Z naszej strony Koleżankom i Kolegom, którzy zaangażowali się w to, dla naszego Stowarzyszenia, ważne przedsięwzięcie. Szczególne podziękowania kierujemy do Doroty Wujewskiej-Bartoszewicz, Joanny Bobrzyk i Rozalii Nowak a także Wandy i Adama Gostyńskich. Było dużo twórczej ekspresji i radosnej spontaniczności😄🎨
Konkursy, które prowadzimy dają nam wiele satysfakcji, promujemy poprzez proekologiczną tematykę wśród dzieci, ich rodziców i widzów odpowiedzialność za przyrodę. Dopisała kolejny raz pogoda, która podczas tego wydarzenia od lat nie zawodzi.
Autorką zdjęć jest Dorota Wujewska-Bartoszewicz.